Rola Stanów Zjednoczonych w obecnym świecie jako supermocarstwa jest niepodważalna, a wpływ jej kultury masowej i tzw. ‘amerykanizacji’ jest widoczny na każdym kroku naszego życia. Kwestią czasu było więc kiedy świat zacznie przyjmować model amerykańskiej wersji języka angielskiego jako jedyny słuszny w mowie, nauce i biznesie. Dość powiedzieć, że wielu młodszych Brytyjczyków chcąc brzmieć jak ich amerykańscy rówieśnicy, zaczęło adoptować wymowę amerykańską w wielu przypadkach angielskich słów.

Teraz i Ty możesz poznać język amerykański od kuchni. Od słownictwa po wymowę, pisownię, na kulturze kończąc masz szansę chłonąć wszystko co jest kwintesencją w amerykańskiej odmianie języka angielskiego. Chcesz zabłysnąć w szkole lub w pracy i zacząć mówić po ‘amełykańsku’? ;) Nie ma problemu.

Piotr Sarnik

Nasz lektor Piotr Sarnik, absolwent renomowanego Wydziału Anglistyki w Poznaniu, pozwoli przyswoić Tobie tajniki amerykańskiego bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i wiedzy w tym temacie.

Zacznij swoją przygodę z amerykańskim już teraz, a kto wie, może w przyszłości będziesz mógł niepostrzeżenie uchodzić za rodzimego Amerykanina za granicą. To naprawdę pomaga w życiu, uwierz Nam ;)