ZETPETY to pozalekcyjne warsztaty plastyczno-praktyczno-techniczne, na których co tydzień majsterkujemy,lepimy z gliny, konstruujemy i projektujemy rękodzieło artystyczne.

Robimy m.in. witraże, latawce, drewniane albumy na zdjęcia, mechaniczne zabawki, lampiony, dekorujemy pierniki lukrem i jadalnymi ozdobami oraz zapoznajemy się m.in. z techniką decoupage, filcowania, gipsorytu i wielu innych.

Na każdych zajęciach realizujemy inny, nowy projekt, zgłębiając tajniki różnych technik i działań plastyczno-technicznych.

Zetpety są doskonałą propozycją dla dzieci chcących kreatywnie spędzić wolny czas! Dedykowane są dla wszystkich uczestników w wieku 6-10 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Koszt zajeć (do wyboru jedna z opcji):

  1. Karnet miesięczny płatny przelewem na konto do 10-go każdego miesiąca: 180 złotych (niezależnie od liczby zajęć w danym miesiącu - 3,4,5; zajęcia można odrabiać w umówionej lokalizacji)
  2. 50 zł za każde zajęcia, w których dziecko uczestniczy

Zawsze zapewniamy wszelkie materiały i narzędzia a powstałe prace dzieci zabierają do domu. Każdorazowo dbamy o dobór i jakość wykorzystywanych materiałów.

Zapraszamy!

Informacje i zapisy:

tel. 604-592-029

e-mail: warsztatyzetpety@gmail.com

facebook.com/zetpety

www.zetpety.com