O nas

Historia Szkoły Języków Obcych Yes't sięga 1995 roku, kiedy to w Legnicy powstała pierwsza placówka. Byliśmy jedną z pierwszych prywatnych szkół językowych. Tradycja nie przeczy nowoczesności. Jesteśmy dynamiczni, kompetentni i mamy długoletnie doświadczenie w nauczaniu.

Działamy na rynku już 27 lat specjalizując się w organizacji kursów każdej grupy wiekowej oraz przeprowadzaniu specjalistycznych szkoleń językowych dla firm. 

Zaufało nam już prawie 10 tysięcy uczniów, którzy w pełni opanowali  język obcy lub znacznie podnieśli swoje umiejętność Posiadamy dwa własne oddziały we Wrocławiu i Legnicy, które w pełni spełniają kryteria nowoczesnej Szkoły Językowej.

W Yes’t każdy znajdzie kurs dla siebie:

  • dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy (50+)
  • osoby, którym potrzebna jest znajomość języka ze względów zawodowych (m.in. pracownicy biurowi, lekarze, pielęgniarki, prawnicy, pracownicy sektora turystyki)
  • firmy, pragnące podnieść kwalifikacje swoich pracowników
  • osoby, które zamierzają zdawać egzaminy językowe w Polsce i za granicą

Od wielu lat blisko współpracujemy z British Council, biorąc udział w programie Addvantage. Posiadamy również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy o numerze 2.02/00063/2005. Daje nam to możliwość realizowania szkoleń kadr w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasza siedziba

Wrocław, przy ulicy Strachocińskiej 196. Dysponujemy wygodnymi, przestronnymi salami, dobrze zaopatrzonym zapleczem dydaktycznym oraz nowoczesnym sprzętem umożliwiającym prowadzenie zajęć z wykorzystaniem elementów multimedialnych.

NAJWAŻNIEJSZA YES-T KOMUNIKACJA

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja kursanta, dlatego stale się kształcimy, wprowadzamy rozwiązania usprawniające funkcjonowanie szkoły i dbamy o kompetencje lektorów. Wsłuchując się w potrzeby naszych uczniów oferujemy elastyczne terminy zajęć oraz szerokie spektrum poziomów i profili grup. Stosujemy różne techniki nauczania zawsze pamiętając o tym, że język to narzędzie komunikacji. Zajęcia w szkole to systematyczna praca, z tygodnia na tydzień zauważalny postęp wiedzy. Co więcej, ciekawe spędzenie wolnego czasu, poznanie nie tylko języka, ale wspaniałych ludzi, przybliżenie kultury i obyczajów danego kraju.

Przekonaj się, ze nauka może być przyjemnością. Z nami Yes-t!