Lekcje gry na gitarze klasycznej i akustycznej

Tomasz Klimowicz

Lekcje poprowadzi Tomasz Klimowicz - gitarzysta-pasjonat, od dwunastego roku życia grający na gitarze, hobbystycznie komponujący muzykę w FL Studio. Nauczyciel gry na gitarze, twórca podręcznika i zestawu ćwiczeń „Gitarowe Przygody 2: Muzyczna Galaktyka”.

Lekcje indywidualne przeznaczone dla wszystkich osób zafascynowanych grą na gitarze. Zajęcia mające na celu wykształcenie słuchu i techniki, tak aby w przyszłości uczestnik zajęć mógł zagrać z łatwością swój ulubiony utwór. Spotkania kładą nacisk na rozwijanie kreatywności i tworzenie własnych pomysłów.

Nauka gry na pianinie

Zajęcia prowadzi Maciej Kwinta – kompozytor, pianista, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Przez wiele lat pracował i nauczał gry na fortepianie we Francji, uczył w African Music School w Republice Środkowej Afryki, prowadził warsztaty dla młodzieży w Kamerunie. Jest autorem muzyki do kilkudziesięciu spektakli teatralnych w Polsce i we Francji.

W lekcjach może brać udział każdy, od dzieci w wieku przedszkolnym po osoby dorosłe. Celem zajęć jest rozwijanie muzycznej wyobraźni, a przede wszystkim czerpanie prawdziwej radości z gry na fortepianie.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 502 040 919.